Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A tv-t és számítógépet összele...

A tv-t és számítógépet összelehet kötni hdmi kábellel?

Figyelt kérdés

a tvben van hdmi kimenet azt a gépel összelehet kötni hogy a gépbe a monitor csatlakozóhoz a tvben a hdmi csatihoz kötném működne így?

kábel ilyen van?

köszönöm


2011. júl. 7. 19:23
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm még olyan kérdésem lenne hogy:

Amikor összekötöm a számítógépen be kell állítani hogy milyen legyen a felbontás vagy automatikus?

köszönöm

2011. júl. 13. 18:20
 22/26 c:\ ***** válasza:

Természetesen be kell állítani, méghozzá előre, mert különben a TV nem tudja megjeleníteni, ha jól emlékszem, akkor 800x600-ig lehet maximálisan, de egyszerűbb, ha kezdetnek mondjuk 640x480-ra állítod, de mint említettem korábban, be kell állítani az 50 Hz-es képfrissítési frekvenciát is, mert egyébként nem fog menni. (az említett 50 Hz nagy valószínűséggel csak a Powerstrip nevű program segítségével fog sikerülni, ha egyáltalán fog, mert lehet, hogy a videókártyád nem képes rá)


Megpróbálkozhatsz a 60 Hz-el is, de azt pedig a TV nem biztos, hogy meg tudja jeleníteni, vagy tetszeni fog neki.


Könnyen meglehet, hogy csak hosszas tököléssel sikerül valami értelmeset kicsikarni az egészből, addig is szerintem kezdd azzal, hogy kideríted, hogy milyen videókártyád van, korábban már beszéltem róla, hogy miként lehet.

2011. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt hol lehet beállítani hogy hány hz legyen?
2011. júl. 14. 10:19
 24/26 c:\ ***** válasza:
Milyen operációs rendszer?
2011. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 c:\ ***** válasza:

[link]


60 alá valószínűleg nem fogja engedni, úgyhogy először próbáld meg azzal majd, hogy megjeleníti e a TV rendesen, mint írtam, mondjuk 640x480-as felbontásban.

2011. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

win xp van rajta most

köszönöm

2011. júl. 14. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!