Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért megy majdnem minden...

Miért megy majdnem minden játékon 100 % on a processorom?

Figyelt kérdés

van 1.6 GHz intel inside pentium 4 processorom

64 MB via s3g unichrome pro integralt video kártyám

meg egy 512 ramom de 448 nak irja a rendszer memorianak


de a super marion kivül minden játéknál 100% on megy a processor


2011. júl. 3. 10:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A Vice City-nek nagyon kevés lesz az az integrált szerintem, illetve írtam, hogy a grafikus rész directx 6-os, még hardveres T&L sincs benne. 1999-ben debütált az első geforce kártya (gerforce 256), ami hatalmas durranás volt, mert nagy terhet vett le a CPU váláról azzal, hogy maga végezte a grafikus megjelenítés transform and lighting részét is...innentől él konkrétan a GPU kifejezés is és erre épít a directx 7. Dobsz bele egy Geforce 2 GTS kártyát vagy max egy Geforce 4 Ti-t (ha még lehet ilyet találni) és lesz egy 2001-2003 szintű géped, amin eldöcög a Vice City...
2011. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem ezzel van a baj... minden el megy rajta ami kell vice city,fifa 07 san andreas need for speed most wanted meg az ilyen többi nem tudom de csak az volt a kérdés hogy miért megy 100% on de már meg kaptam a választ ez am csak tartalék gép :D
2011. júl. 3. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!