Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Xbox360 mire jó játékon...

Egy Xbox360 mire jó játékon kívül? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Jo tudom h filmet nézni netezni, de ugyértem h programokat lehet rá telepíteni? vagy dvd-t írní tud? usb csatlakozó van rajt pendrivenak? . ha kiflashelem honnan tok x-boxra játékokat leszedni? Ja és lehet rá billenytyűt,és/vagy egeret csatlakoztatni? légyszi segítsetek hülye vagyok a konzolokhoz:D:/...
2011. szept. 9. 15:52
 1/4 myacc2 válasza:
túlsokat én em tudok róla de játékokat torrent oldalakról tudsz letölteni mint torrent.eval ezeket ki írod ilyen dupla rétegű lemezre és akár fel is másolhatod az xboxra ha kiflashelted azt nem tudom hogy filmet vagy ilyeneket le játsze pendrive ról de játékot
2011. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 myacc2 válasza:
nem
2011. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nekem nincs XBOX360-am de szerintem nincs rajta se egérnek se billentyűzetnek csatlakozó, USB-je az szerintem van de szerintem nem tud DVD írni!
2011. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az XboX-ot és a PS-eket kifejezettem játékosoknak fejlesztették ki.
2011. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!