Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop érné meg jobba?...

Melyik laptop érné meg jobba? Játékon kívül minden hétköznapi dologra kellene.

Figyelt kérdés

[link]

A másik egy satellit 660 17x, ami P6100 proceszorral, 2gb rammal, 320gb hddvel ls intel GMA 4500 GPUval rendelkezik. Az 89ezer.


Melyik érné meg jobban, ha a merevlemez mérete mind1? Ugyanakkor az AMD processzor tényleg jobban melegszik?


2011. aug. 28. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Furák az adatok. Az első gépnél a fő leírásban P340 processzor olvasható, a specifikáció részben más. A P340 (ha az van benne) viszonylag alacsony fogyasztású, nem melegedős processzor. Ha megkapod 70 ezerért (amit nem hiszek), azonnal meg kell venni.


A másik gépnek kicsit erősebb a processzora. A grafikus vezérlő gyenge, de szerintem nem GMA4500 van benne, mert maga a processzor tartalmazza a grafikus vezérlőt. Az se rossz vétel.

2011. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem többen is azt állították, hogy a AMD processzorok nagyon melegednek és alig teljesítenek az intellel szemben.
2011. aug. 28. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne beszéljünk általánosságban! Itt konkrét típusok vannak. A P340-re 25 watt, a P6100-ra 35 watt TDP-t ad meg a gyártó. Utóbbiban benne van a grafikus vezérlő is, így nagyjából azonos fogyasztási kategóriába tartozik a két processzor. A P6100 - mint írtam - valamivel erősebb. De internetezésre, irodai feladatokra, filmnézésre, a P340 is bőven elegendő.
2011. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1-2 év garit adnak.A 3 év garis laptop a legjobb választás.

Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom.Csak egy jó tanács.

2011. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!