Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NICW-U3 USB WLan XP-re, van...

NICW-U3 USB WLan XP-re, van ötleted?

Figyelt kérdés

Hello, van egy Gembird NICW-U3 USB WLan portom, és win7 alatt tökéletesen megy, felismeri, nem kell semmit telepíteni, ez eddig oké is, azonban mivel a laptopom egy Fujitsu S. amilo A7640 -es kisgép, ezért XP kell rá, ami viszont nem ismeri fel az adott drivert, amit a neten találtam felraktam, de nem megy, minden esetben ezt írja utána is.: "802.11 g WLAN"

(windows 7 alatt ugye gond nélkül fut, ott a következő a driver.: [link] )

És mielőtt bárki kérdezné, igen, próbáltam más gépeken is, szintén 2 XP -s gépen! Kinek van ötlete?


2011. jún. 25. 14:54
1 2
 1/12 P.O.C. ***** válasza:

Próbáld meg ezzel:

*****


A telepítéshez használd az eszközkezelőben az illesztőprogram frissítése funkciót.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

:)Háha

[link]

2011. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

power, a te ötleted próbáltam régebben, nem válik be,

P.O.C. megnézem, hátha, ha van valami írok.

2011. jún. 29. 10:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Csak megsugom hogy amit küldött P.O.C

és amit én driverileg ugyan az :))


csak én a telepítős változatot linkeltem be


régebben ??

van egy ötletem szólj egy hozzáértőnek és kb 5 perc mükszik :))

2011. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
@power Kérdeztem én szakértőt is, ne nézz tudatlan tizenévesnek mert az rég volt már...tehát amikor a gépet megkaptam, XP alatt is ment, így tuti van rá megoldás, most azonban nincs driver cd hozzá, vagyis a netes, de az nem megy ez már tény, több gépen is teszteltem!
2011. jún. 30. 11:06
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor mi a hiba??


szakértőt nem kérdezni kell hanem elhívni a géphez

2011. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

@power Az adott szakértő, egy igen kedves és közeli jóbarátom, de ő is csak körbe tudta tippelni a dolgot, valamivel több dologgal, de többek között azzal is amit te ajánlottál, végeredmény ként ő sem mondott semmi hasznosat.

És ezt most szeretném itt lezárni hogy ki kitől, hogyan kért segítséget, és hogyan kell segítséget kérni,

szeretném mostantól a lehetséges tippeket olvasni. köszönöm

2011. jún. 30. 18:22
 8/12 A kérdező kommentje:
Még hozzá fűzném, én sem vagyok teljesen "analfabéta" kezdő számítógépes, sőt, középiskolai végzettségem, és egy mondhatni szakmához közelálló, egyetemi végzettségem is van, tehát nem szükséges a lenéző kioktatás, tudom mit merre hogyan, nekem csak egy egyszerűen, adott hardver -hez való illesztőre van szükségem, reméltem van olyan aki anno belefutott ebbe a dologba, ugyanis eléggé elterjedt összeállítás volt az adott laptop az adott WLAN porttal!
2011. jún. 30. 18:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szándékoztam lenézni senkit :)
2011. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

:)

[link]

2011. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!