Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik-e olyan PCI kártya...

Létezik-e olyan PCI kártya amit a gépbe rakva kreál egy wlan-hálót a sz. Gépbe érkező jelből?

Figyelt kérdés
Tudom elég idétlenül tettem fel a kérdést, késő este ennyire futotta, de remélem érthető volt.
2011. máj. 5. 22:32
 1/7 anonim válasza:
ekkora hülyeséget mégálmodba se gondolj! NEM
2011. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább azt mond mit szeretnél...
2011. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magyarul WLAN Hubként akarod haszálni a számítógéped...

Elmés, de kell hozzá egy wifi kártya, meg néhány program...

2011. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hűha, nem gondoltam hogy ekkora hülyeséget kérdezek...:S


Tehát arra gondoltam hogy adva vagyon egy számítógép net-kapcsolattal. Beletolok egy PCI kártyát ami ezt szét tudja szórni wlan-háló formájában, mintegy a wlan router kiváltására.


Arra irányult a kérdésem hogy ilyen kártya létezik-e.

2011. máj. 5. 23:00
 5/7 VODKA0710 ***** válasza:
Egy WiFi adaptert be tudsz állítani Ad-Hoc módba, aztán arra már rá tudsz csatlakozni akármilyen WiFi képes eszközzel.
2011. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyet lehet könnyedén. Én is így csináltam magamnak routert. Vegyél egy WiFi kártyát, lehetőleg Atheros chipest (azzal biztosan megy) és majd utána kérdezd meg, hogy hogyan tovább!
2011. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szoftveres acces point a neve ennek a megoldásnak. A legtöbb wifi kliens (USB, PCMCIA, vagy akár pci) képes rá.
2011. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!