Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép leáll kékhalállal mi...

Gép leáll kékhalállal mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy gép.

Volt benne egy videókártya HD 5570 és lelett cserélve egy HD 5770-re. Most tettem bele használtam 10 percet feltettem a drivert...

Aztán újraindítottam és a windows felállása után kb 20 mp-vel leállt. És most ezt csinálja. Köze lehet a videókártya cseréje vagy az játszhat hogy a procin pasztát cseréltem de hát akkor még jobbnak kéne lennie.


2011. jún. 23. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy rossz driver-t tettél fel.

Esetleg maga a videokártya a hibás (hardveresen), nagy valószínűséggel az új videokártyához van köze.

2011. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Cybrovene ***** válasza:
Vedd ki a kártyát és rakd bele még 1x. Ha a procit is kivetted akkor azt is vedd ki és rakd bele még1x. Ha nem javul rakd újra a wint. Mellesleg az újabb paszta jobban vezeti a hőt? Csak ott van ahol szükség is van rá?
2011. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor leáll, kiírja a fájlnevet amivel gond van. Újraindítod csökkentett módban, ha lehet a VGA módot engedélyezd. Megkeresed a fájlt, a tartalmazó könyvtárból kiderül mivel van a gond! Gyanítom, hogy a videokártya drivere főként, hogy most telepítetted.
2011. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Aha.

Amúgy az a baj a kékhalállal is hogy kb csak 5 mp-ig írja ki és nincs időm elolvasni.

Amúgy indításnál megnéztem a proci hőmérsékletét és 58 fok volt.

Lehet az érzékelő rossz vagy valamit a pasztázásnál nagyon elcsesztem?

2011. jún. 23. 21:55
 5/11 A kérdező kommentje:

Most így csökkentett módban nem áll le de kb nem enged semit csinálni.

A drivert se tudom lekapni :D

2011. jún. 23. 22:04
 6/11 A kérdező kommentje:

NA várjunk

A gép indításakor kiírja hogy: Warning! Now system is in safe mode! Please re-setting CPU or memory frequency in the CMOS setup. Ebből annyit bírok kivenni hogfy állítsam valahogy át a CPU vagy a memória fekijét.

2011. jún. 23. 22:07
 7/11 A kérdező kommentje:
Jah amúgy az új paszta gondolom jobban vezeti mert a régit úgy kellett lekaparni róla. Pattogzott a prociról.
2011. jún. 23. 22:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Csináljak egy CMOS reset-et?
2011. jún. 23. 22:47
 9/11 anonim ***** válasza:
próba cseresznye...
2011. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem segített.

Procit kivettem vissza.

VGA-t ki és vissza.

CMOS reset is megvolt de azt még mindig kiírja.

Aztán indítottam csökkentett módban de ott amikor uninstalállni próbáltam azt írta ki hogy itt semmiféle driver. Aztán ezt eljátszotta 5-ször. Így hát megfogtam az egész mappát és letöröltem úgy ahogy van.

De még mindig ha normál módban indítom akkor is leáll kb 20-30 mp múlva.

2011. jún. 24. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!