Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem folyton leáll. Mit...

Lallipappi kérdése:

A gépem folyton leáll. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy HP dc5100 MT tipusú számítógépem amit kb másfél éve vettem, és mostanában sokszor működés közben kikapcsol, vagy el se indul, és egy kis lámpa pirosan villog rajta. Akit megkérdeztem azt mondta hogy a teleppel van baj, de én nem értek hozzá...
2011. nov. 20. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy elromlott a hűtőventillátor, és a proci túlmelegedése miatt kapcsol ki.
2011. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a tápegységre tippelek. Nem bírja elég árammal ellátni a gépet. Ha van több vincseszter rajta, próbaképpen csak egyet hagyj rajta a többit húzd ki. CD/DVD olvasót is húzd ki a próba idejére és mindent ami áramot szív. Ha úgy azt tapasztalod, hogy javult a helyzet, akkor a gyenge tápegység a ludas. Cseréje 10.000 Ft-os nagyságrend.
2011. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha el se tud indulni, akkor bizony Isten nem a proci a hibás.
2011. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg töltővel hálózatra tenni, ha akkor is kikapcsol, akkor más gond van. Ha rossz vagy gyenge az akku és nincs töltőn, akkor előbb be szokta jelenteni a gép, hogy ő most hibernálja magát.

[link]

2011. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem laptop.
2011. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!