Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Out of range? (számítógéppel...

Out of range? (számítógéppel kapcsolatos kérdés)

Figyelt kérdés
Egyszer csak elkezd villódzni a monitor, elsötétül és azt a feliratot írja ki, hogy "Out of range". Ilyenkor rögtön lekapcsolom az áramot, megigazítok minden vezetéket, majd újraindítom. Bekapcsol, de utána azonnal leáll. Várok kicsit, elindítom, utána minden rendben. Ez az egész tök váratlanul és rendszertelenül szokott lenni. Nem értek a gépekhez, szóval, akármit olvastam utána, nekem az kínai volt. Valaki tudna segíteni? :S
2011. jún. 17. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok pro, tehát lehet, hogy hülyeséget mondok, de szerintem nem bírja a videókártyád, vagy el fog romlani.
2011. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Out of range = Tartományon kívüli. Túl nagy felbontású jel érkezik a monitorra, amit nem bír megjeleníteni. Nem volt állítgatva a gépeden a felbontás vagy a frissítési frekvencia esetleg?
2011. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!