Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy gépem 512 mb ram van...

Van egy gépem 512 mb ram van benne érdemes még bele tenni 128mb ramot? (Többi lent)

Figyelt kérdés
512 mb ram van benne ami 3200as 400 Mhz és van itthon régről 2 db 64 mb-os ramom! de viszont ez csak 133 mhz. érdemes bele tenni? mivel most költeni nem tudok rá gondoltam addig is bele tenném mert még van a gépben 3 helyem. így 128 mb-al több lenne addig is a ram. csak nem tudom hogy nem e csinálok rosszat vele mivel ez csak 133 mhz-n fut és így az 512 mb-osat is lelassitja. sokat számít a mhz?
2011. jún. 13. 17:47
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
hol élsz te? nagyon mese világban élhetsz barátom. miért nézett volna hülyének? ilyen gépek ennyibe mennek. akitől te veszed a gépeket azokat hülyének lehet nézni mert amit te ide leírtál az nagyon hihetetlen.
2011. jún. 13. 20:59
 22/27 anonim ***** válasza:
Tudom, alkatrészáron még használtan is 80-at érne. De tudod kinek kell? Senkinek. 20-ért sem tudnám eladni. Az egyetemnek meg tökmindegy, mennyiért adja el, lényeg, hogy kikerüljön a könyvekből.
2011. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

[link]


ricsiszid válaszait nézd meg számitógép szerelő és ő írta hogy 20-25 többet nem ér. szóval kb annyit. ez a gépem. ezt vettem meg. csak lehet törölni fogják a linket.

2011. jún. 13. 21:06
 24/27 A kérdező kommentje:
ezek szerint lehet hogy a számítógép szerelő is hülye volt. mindenki hülye!!! egyedül te nem!!!
2011. jún. 13. 21:08
 25/27 A kérdező kommentje:
de most már csak vitatkozol. hogy te milyen okos vagy és hogy 2 ezerbe milyen f*sza gépet vettél. kit érdekel hogy te milyet vettél 2.000ért? ha valamihez egy kicsit sem konyítasz akkor nem kéne ide írogatni. egyébként meg nem a gépem értékére voltam kíváncsi de a magad fajta emberek csak kötekedni járnak ide.
2011. jún. 13. 21:29
 26/27 anonim ***** válasza:
Én csak elmondtam a véleményem, mert kérkedtél, hogy milyen jó üzletet csináltál.
2011. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

ja már minek vitáztok? akinek meg nagy arca van linkeljen már be arról a híres vateráról egy elkelt gépet ahol 15ezerér jobbat vettek,igaz van olyan hely ahol olcsón adnak de az nem a vatera,én kapuvárra járok a cigány lomisokhoz,veszek 10 gépet 100 euróér abból össze rakok 4-5 vagy több jó gépet.

Kérdező te meg próbáld meg kárt nem okozol benne,de azér ne kalapáccsal kalapáld bele ha esetleg tényleg nem bele való a ram.

2011. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!