Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez táphiba lenne? Mit csináljak?

Ez táphiba lenne? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Adott egy AcBel 100Wos tápom egy gépben, és az a problémám, hogy amikor a gépet áram alá helyezem (nem kapcsolom be) akkor magától elindul a gép (táp) de csak zúg nem csinál semmit.

Szerintem a táp romlott el mert sokszor áramtalanítva lett nem pedig kikapcsolva.

Van nekem itthon még 1 másik tápom, csak az 300W-os. Házilag beköthetem szerintetek? Ha igen mire figyeljek a másik tápnál?


2011. jún. 13. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100w-os táppal elindul egy gép? :O
2011. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elírtam az elején nem 100W-os hanem 185 a max ami elromlott táp
2011. jún. 13. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos..

Nekem laptopnál volt ugyan ez a helyzet(ha a tápot megmozdítom akkor elég sűrűn bekapcsolt a gépem..)

Nem tudom lehet,hogy a gépeknél máshogy vagy,de nekem tápcsatlakozó hibá-val javították meg (18e körül)és a töltőnek nem volt semmi baja :S

2011. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: jól lehúztak! :(
2011. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!