Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép egyes részeinek...

A számítógép egyes részeinek (processzor, vga ezek. ) mennyi az épp jó, és a tökéletes hőmérsékletük?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

0 K

Ez lenne a tökéletes, de kizárt dolog, hogy elérd. :P

50 C fok alatt tűrhető

40 alatt már egész jó

30 alatt jó

20 alatt már szuper :P

2011. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Minden alkatrészre vonatkozik a 20 fok alatt? :)

Köszi a gyors választ.

2011. jún. 1. 20:44
 3/19 anonim ***** válasza:
Alkatrészenként és gyártónként 10-20 fok is lehet az optimálisak közötti eltérés szóval inkább írd le pontosan a típusukat.
2011. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem igaz, baromira típus függő!

Már egy celeron sem hasonlítható egy HT procihoz, i7-esről nem is szólva.

2011. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Elvileg ilyenek lesznek a gépembe (Nem tudom, össze lehet-e rakni ezekből egy gépet)

Alaplap: [link]

Memóriakártya: [link]

Videókártya: (Még nincs kiválasztva, aki tudna ajánlani, várom a javaslatokat)

Processzor: [link]


Mik kellenék még egy gép összerakásához?

2011. jún. 1. 21:00
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy merevlemez meg ilyenek..., de kábelek, pl tápegység, meg ilyenek, ezekből mik kellenek?...
2011. jún. 1. 21:01
 7/19 A kérdező kommentje:
*(Nem tudom, össze lehet-e rakni ezekből egy gépet) ezt úgy értem, nem tudom "kompatibilisek-e"... 64 bites Win 7-es operációs rendszer lesz rajta.
2011. jún. 1. 21:02
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleszólni abba, hogy mit veszel, de sokkal jobba járnál egy i7-2600Kval...
2011. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Panda Péter ***** válasza:

nem akarok beleszólni, de ez így konkrétan pénzkidobás. olcsóbban lehet jobb gépet összerakni. az lga1366 halott platform. sandy bridge-et érdemes venni (ahogy ez előttem szóló is mondta).

és az első válaszolóval én szembemennék, még 60-70 fok is teljesen ideális hőfok, 80-90 fölött már el lehet kezdeni aggódni. amiket ő írt, az már olyan konfigokra igaz, ahol a hűtők ára összemérhető azoknak az alkatérszeknek az árával, amiket hűtenek :D

2011. jún. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De most az LGA-1366, "halott platformmal" mire akartál utalni? Arra, hogy az alaplapom nem jó, mi a gond vele?

A "cache" mit takar a processzoroknál?

2011. jún. 2. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!