Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A cpu-m alap hőmérséklete...

A cpu-m alap hőmérséklete 85-95C mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

1 órával ezelőtt tisztítottam ki a gépet de a cpu tetejét is letöröltem zsepivel esetleg leszedhettem róla a psztát? Ráadás utánna be se akart kapcsolni a gép meg cpu error irt ki, aztán kiszedtem a cput a helyéről ut visszaraktam bejött a windows. Pls hamar írjon vaki mert nem akarom megfőzni a gépemet lehet ki is kapcsolom addig.


System:40C

CPU:82C

AUX:82C

Core 0 :82C

Core 1: 79C

Asus alaplapom van p5kpl seria.

Intel core 2 duo E8400.


2011. máj. 20. 22:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
felraktam minden irányból a hűtőt és a legjobb eredmény mind közül (:D) az átlagosan 57-62c de erre is tűzjelet rak ki megnéztem a pasztát semilyen védőrétg paszta nincs rajta de néhol nyomát véltem felfedezni.
2011. máj. 21. 00:38
 12/15 Panda Péter ***** válasza:

vegyél pasztát valami számtech boltban, kell az oda.

amúgy meg, az egy dolog, hogy szétszedted, hogy kitakarítsd, ez dicséretes, de nem kéne olyan dolgokat is leszerelni, amiknek a szereléséhez nincs szaktudásod. nem azt mondom, hogy nehéz beletanulni, de azért totál nulla utánanézéssel ne állj neki ilyeneknek legközelebb (legalább az alaplap használati utasítását olvasd át)

2011. máj. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kepek ***** válasza:
add el nekem!ugyis goffri sütőt akarok venni
2011. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De istenem már... akkor tegyél rá pasztát ha már letörölted...
2011. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]

:)


A paszta hiánya maximum 7-9C eltéréssel jár, bár én ennél is kisebb eltéréseket tapasztaltam (4-5C). Szóval nem a paszta hiányától lesz 90C egy proci...rossz hűtőfelfogatás, túlfesz vagy elégtelen szellőzés már annál inkább okozhat durvább hőméréklet emelkedést. Nem azt mondom, hogy ne használjunk pasztát, hanem, hogy itt nem az (volt) a probléma :)

2011. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!