Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi egy ASUS ATi HD 4670-es...

Mennyi egy ASUS ATi HD 4670-es VGA alap hőmérséklete?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogyha elindítok egy játékot, úgy 10 perc után elkezdi nagyon hajtani a ventit, valamikor még recseg is kicsit, aztán kikapcsolom, nehogy szétszálljon. SmartDoctor szerint játék közben 52-59C° között van, mikor bekapcsolom a gépet 37-40 fok, úgy pár óra múlva alapjáratban felmegy 45-49C°-ig is. Ilyenkor természetesen nem "akar elszállni a ventilátor". És nincs + venti a gépbe, csak a gép oldallapja van levéve, 2 napja fújtam ki sűrítettlevegővel az egész gépet.
2010. júl. 14. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök normális érték. Nekem a 9800GTX+-om 80 fokos FurMark alatt. És ciripel is néha a kari. Meg a venti is pörög rendesen.
2010. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor rendben, csak néha már tényleg olyan hangosan szól, hogy elviselhetetlen.:D
2010. júl. 14. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is olyan kártyám van, csak az egyetlen baj vele hogy termeli a hőt, és napi 5-6 óra után úgy felfűti a szobát hogy van benn vagy 35 fok... bár lehet ez a proci miatt van inkább
2010. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is fűt, de inkább "zümmög":)
2010. júl. 14. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!