Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mi a megoldás?

Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy van egy nem rossz gépem, amit nem rég vettem. De van egy olyan baja, hogy a játékok nagy része mintha szaggatna, de a képkocka mennyiség általában 60 felett van. Példának ott van a crysis, 50 Fps-el megy, de néhol olyan mintha szaggatna... Pedig az Fps nem változik, csak max 1-2 megy le... De néztem videót, ahol 20 fps-nél jobban megy a játék mint nekem... De ez a többi játéknál is így van. Viszont ha bekapcsolom a vsync-t akkor a 60 fps-t meghaladó játékok nagy részénél nincs probléma. Segítséget kérek, mi a teendő!

Gépem: HD6870 crossfire (legújabb driver, directx)Intel Core I7 860 alap órajel, 4GB corsair drr3 memória.


2011. máj. 20. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg valami a hdd vel van nem? lehet nagyon "tropára ment" esetleg televan szeméttel a gép... Milyen programok vannak rajta milyen windows...?
2011. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kártya baj lehet, átraktam más gépbe, amúgy alig van rajta cucc, friss windows. (Windows 7 ultimate 64 bit)

Mellesleg a hdd-m is új, ahogy minden.És áhh...

2011. máj. 23. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor inkább nem másik kártya kéne? amúgy hőfokok hogy vannak?
2011. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen oké mindkettő, semmi baj, viszont arra jöttem most rá, hogy frapsal felveszem, és mikor lejátszom, a játék olyan sebességbe megy, mint amilyennek kéne, de mikor csak lazán játszom, kicsit hullámzik, az az lassúcska, érthetetlen.
2011. máj. 24. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!