Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a laptopom, mit...

Elromlott a laptopom, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Elvittem a munkahelyemre kifújni belőle a port. Hazahoztam azóta nem jó a Windows. Elindul szépen, be is tölt mindent, aztán mikor már használatra készen lenne, bármire kattintok nem csinál semmit, megfagy, gondolkodik. Elindítottam csökkentett módban úgy tökéletesen működik, de normál módban nem megy, pedig már kikapcsoltam mindent az indulásnál, csak a Windowst tölti be normál módba is. Előtte működött, semmi baja nem volt, tegnap este még úgy kapcsoltam ki. Szétszedni még nem szedhetem szét, mert garanciális, de szervizbe meg nem akarom vinni, 3 hétig elszötymögnek vele.

Ha nem jó persze újratelepítem a Windowst, mert nincs más választásom, csak, hátha van valakinek valami ötlete.

MSI laptop, Windows 7 Pro-val.


2011. máj. 19. 01:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát azért az necces ha befúvástól ment tönkre, mert akkor hiába telepíted újra, előállhat a probléma megint.


Néhányan elkövetik azt a hibát, hogy van munkahelyen kompresszor aztán ráengedik valamilyen finom műszaki eszközre a 3 bar-os ipari levegőt, amiben nyomokban víz és olaj is van.


Na mindegy, jobb híján telepítsd újra, aztán ha akkor is rossz vidd el szervizbe és játszd el, hogy te nem tudsz semmiről, de elromlott.

Kb.50% esély, hogy garanciából megúszod.

2011. máj. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!