Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS laptopom (2,5 éves)...

ASUS laptopom (2,5 éves) monitorja elromlott-mit tegyek?

Figyelt kérdés

visszatérő a probléma,egy,kb. 8cm-es sáv jelenik meg alul,(hol fehér, hol színes).tudom használni a gépet,de eléggé sok gondot is okoz,pl. nem látom a képernyő alsó részét..

pixelhibára gyanakodtam,de lehet valami komolyabb..


korábban is volt gond vele,de mindig elmúlt,(ha picit mozgattam a monitort).iskolaidőben meg nem tudtam hosszabb ideig nélkülözni,végülis tudtam használni..most szünetben végülis tudnám nélkülözni 2-3 hétig..

de már nem garanciális..


ott ahol vettük,azt mondták majd ők felviszik Pestre...de szerintem az úgy drágább,meg hosszabb ideig is tart...


szerintetek kb.mennyibe fog kerülni a javítás?/tudom attól függ mekkora a baj..)és ha ki kell cserélni a monitort?kicsit aggódom:(


2009. júl. 2. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

ha fölviszik pestre (ugyan nem tudom hol laksz) de minimum egy hónap, ha nem több.

A szereltetésük sajnos nagyon drága, + költség ugye a szervízé, + költség az hogy pesten javítják, az alkatrészről nem is beszélve. szerintem valamelyik "drót"nak van valami baja, a fel le nyitogatástól. sajnos ez gyakori hiba, csukod, nyiton, csukod nyitod...


mikor beadod a laptopot adnak eg yközelítőleges árajánlatot, de ha elviszik szétszedni, megnézik, még ha nem csináltatsz semmi, akkor is legalább 10 000, és akkor még csak ránéztek. sajnos sok esetben jobban megéri új laptopot venni, mint megjavíttatni a régit.

mindezt tapasztalatból mondom

2009. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi.igen én is sajna erre gondoltam.( 110 Km-re lakom Pesttől.((


dehát elég sok minden van a gépen,ami kellene nekem kásőbb is.(

2009. júl. 2. 16:28
 3/8 A kérdező kommentje:
#később
2009. júl. 2. 16:28
 4/8 A kérdező kommentje:

és ha új monitort kellene venni az mennyi?

mert a gép 2 éve több mint 200.000Ft volt,annnyi csak nem lehet a monitor.(

2009. júl. 2. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mennyi lehet egy monitor csere, nekem pár hónapja volt szervízben a laptopom, 45 ezer volt úgy, hogy átnézték meg billentyűzetet cseréltek rajta és visszaküldték hogy semmi baja

(az volt a baja hog yállandóan lefagyott... mondanom se kell hogy a probléma továbbra is fennállt... aztán egy ismerős barátunknál van, aki ilyesmivel foglalkozik...)


ha mondjuk 70 000 a monitorcsere sztem nem éri meg, akkor már 120ért tudsz újat venni.

2009. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemesebb venned egy új laptopot. Az adatok megmentése meg egyszerű, mert ha mondjuk nincs otthon routered hogy mindkettőt internethez kösd, akkor veszel egy Crosskábelt: [link]


A hálókártyabemenetbe dugod a két végét mindkét laptopba és már át is tudod másolni ami kell.

2009. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok köszi a válaszokat.megpróbálom elvinni egy szervízbe.,kérek árajánlatot(bár akkor az se olcsó)és ha utána úgy látom,nem éri meg a javítás,v.monitorcsere,szerzek egy olcsóbb gépet.)


köszi még1x mindenkinek!!!!!

2009. júl. 3. 11:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Két és fél év után? Huuuuhhh, ez rémes. Gyári hibás lehetett első perctől kezdve.
2009. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!