Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassu a kurzor. Miert lehet ez?

Marks kérdése:

Lassu a kurzor. Miert lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy olyan problemam lenne, hogy egy jatekban nagyon lassu a kurzor. Ez a jatek a BlackShot, ami egy FPS internetes “lovoldozos” jatek. Az egerem mindenhol jol mukodik a gepen (talcan, stb. ) de ahogy belepek a jatekba, olyan a kurzor, mintha madzaggal huzgalnam. A jatek igy sajnos jatszhatatlan. Az operacios rendszerem Windows7 Home Premium 64-bit. AMD Athlon II X2 250,3. 0 GB ram, NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430. Kerem, ha valaki tud, segitsen! Udv, Marks
2011. máj. 18. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a játékot, de általában a játékok beállításaiban (settings) szokott lenni egy egér érzékenység (mouse sensivity) beállítás, mellyel pont ez lehet beállítani.

Másik lehetőség, hogy gyenge hozzá a géped (nézd meg a játék gépigényét, és hasonlítsd össze a gépeddel)

2011. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennek a gepnek a teljesitmenye elvileg boven tobb, mint megfelelo ehez a jatekhoz. Regota jatszom mart ezt a jatekot, egy sokkal kisebb teljesitmenyu geprol, mint amin most dolgozom es tokeletesen mukodik rajta minden a jatekban. Termeszetesen probaltam a mouse sensivity-n allitani, de sajnos semmit nem hasznalt.:(
2011. máj. 18. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Oszd fel a problémát!

Kérj kölcson egy másik egeret . Ha azzal jól működ, akkor maga sz egér a rossz. Nézd meg az egér driverjét. Lehet, hogy csak valami átlagos egérnek fogadta el a win. stb. Így végül ki lehet szürni, mi változik meg, és mitől. Mert ugye te is tusod, hogyha az egered super, a géped mégikább, a progi kifogástalan, akkor ugye nincs is ilyen hiba.

2011. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat!


Kicsereltem a egeret, de sajnos a problema ugyanugy fennall.

:(

Eddig nagyjabol mindent meg tudtam oldani a gepen, de ez most sajnos kifogott rajtam..

2011. máj. 31. 23:31
 5/5 anonim válasza:

nemtudom láthatatlanba tipelgetni tudunk.

milyen egered van ?

ha "drága" egered van akkor lehet hogy azért lassú.

2011. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!