Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret válasszam?

Melyik egeret válasszam?

Figyelt kérdés

2 egret néztem ki.


1: Razer Deathadder V2


[link]


2: Roccat Kone [+]


[link]


2011. máj. 10. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
a 2. ha van neki állítható DPI
2011. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mind2 állítható.
2011. máj. 10. 17:00
 3/9 anonim ***** válasza:

hát a másodikat...

ez nem is kérdés...

6000 dpi...8 db programozható gomb...

igazi gamer egér...

az első az meg ocsmányul néz ki..

2011. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a másodikról még nem is hallottam, a Razer pedig kifejezetten gamer egereket gyárt, van benne tapasztalata. Nem a számok számítanak, hanem a minőség.
2011. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Razer Deathadder V2 egér a nyerő, nem csak, hogy olcsóbb de tartósabb.
2011. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Roccat-et válaszd sokkal jobb az adatok alapján és egyáltalán nem ismeretlen, jó gamer egereket gyárt (nekem nem Roccat egerem van mielőtt valaki félreértené)
2011. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy Deathadder V2-m van és annyit biztosan állíthatok, hogy baromi jó egér. Azt a 3500Dpi-t se tudom rendesen kihasználni, amit ez nyújt, az ezerféle egyéb beállításai mellett, nem tudom 6000, mi a francra lehet jó, de biztos van, akinek ilyen kell. Egyébként annak idején én is egy Roccat és a Razer között vacilláltam. Aztán kipróbáltam őket egy boltba és a Razer egyből meggyőzött. Szóval az lenne a legjobb, ha Te is ki tudnád próbálni őket, és egyből könnyebb lesz dönteni, hidd el. Esetleg olvass róluk teszteket.
2011. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Razer vs Roccat:



Ez a kínai vs eredeti BlackBerry esete. A kínai ugyanúgy néz ki és még TV, rádió, dupla SIM kártya is van benne, de ugye ez csak a látszat...

2011. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagyis természetesen a Razer.
2011. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!