Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik házat válasszam?

Melyik házat válasszam?

Figyelt kérdés

Először is felhívom a figyelmet, hogy ne a márkát nézzétek hanem, hogy melyik a legjobb (értem ezalatt, hogy szellőzés, légáramlás és a többi...)!!! Ez a 3 jöhet szóba:

[link]

[link]

[link]


2011. nov. 4. 15:37
 1/7 Heckler ***** válasza:

A pokémon design ne tévesszen meg, olcsó műanyag, zörgő bádogdoboz. A márkát igenis nézni kell, mert sokminden szép a képen, aztán amikor kézbe veszed, akkor jössz rá, hogy át lettél b*szva.


Kb. ebben az árkategóriában ezt venném:


[link]

2011. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

én az elsőt választanám.

hasonló házam van csak kijelző is van az elején.

nagyon jó a hűtése. alaplapi ventillátor nem volt még cserélve és nem rosszalkodik.

sztem elsőt vedd

2011. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az elsőnek hány ventije van? (CoolerMaster RC430)
2011. nov. 4. 15:53
 4/7 A kérdező kommentje:

Megvan!!

Top: 120 mm fan x 2 (optional)

Front: 120 mm blue LED fan x 1,140 mm fan x 1 (optional)

Rear: 80/90/120 mm fan x1(optional)

Side: 120 mm fan x 1(optional)

Bottom:80/90/120 mm fan x1(optional)

De ott van mögöttük, hogy "Optional". Akkor most ezt megkapom hozzá vagy nem?

2011. nov. 4. 15:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki? :D
2011. nov. 4. 16:24
 6/7 Heckler ***** válasza:
Az optional azt jelenti, hogy megvan a lyuk az alján, és raksz rá ventit, ha akarsz, a csomag nem tartalmazza. De szerintem egy venti bőven elég a házba, a többi csak dísz.
2011. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a Jupiter X, azaz a 3-ik linken található gépházat venném, (vettem), szinte ugyan ez van nekem is csak érintőképernyős kijelző van rajta! A szellőzése tökéletes, a tisztitása is nagyon jó és könnyed! Mindent kipattinthatsz a helyről!
2011. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!