Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret válasszam?...

Melyik egeret válasszam? Adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy érzékeny és nagyon pontos egerentyűre. Mindenképpen zsinórosat szeretnék, mert az elemcserélgetések, meg akutöltögetés az agyamra megy, ja és persze a megjelenés is fontos tényező nálam. Leginkább PS használatra és játékra használnám leggyakrabban, de mivel nem olcsó gagyit akarok venni, ezért kérem ki a véleményeteket. Ha rosszul választok, nem hiszem, hogy az asszony belemegy egy újabb kisérletbe :)


Ebből a pár darabból kellene kiválasztanom a megfelelőt. Kérlek titeket segítsetek.

1. Cyber Snipa Silencer [link]

2. Gigabyte GM-M8000X [link]

3. Microsoft HKA-00005 [link]

4. OZONE RADON 5K [link]


2010. szept. 4. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
1 vagy 2. Szerintem.
2010. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külsőre nekem is ez a kettő a nyerő, de nálad mi az indok? Használtad már valamelyiket?
2010. szept. 4. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, de ismerem mind2 márkát. Gigabyteból meg alaplapom van és elég jó. Ráadásul ez a 2 tényleg szebb.
2010. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én használtam a súlyozható Radon 5k-t és tudom, hogy az jó. Elég kényelmes volt a használattól függően változtatni a súlyát.
2010. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen a cyber és a radon is súlyozhatóak, szóval akkor egy szavazata van már az 1.2.4-nek :)

Még mindig nem tudok dönteni!

2010. szept. 4. 23:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!