Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a számítógépen lehet...

Ezen a számítógépen lehet játszania a S. W. I. N. E. magyar stratégiai játékkal? ABIT BH7 - ATX - Socket 478 - i845PE

Figyelt kérdés

A honlapon látható első számítógépet meg szeretnénk venni 30 ezer forintér a papának

internetezni, Tv nézni, és a kisöcsém játszana a S.W.I.N.E. magyar stratégiai

játékkal ha futna a számítógépen. Ezért kérném a segítséget, és megvennénk,

ha lehet játszani a S.W.I.N.E. magyar stratégiai játékkal.

[link]


2011. máj. 3. 18:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ma 20:57:

Nem adtak számlát, mert nem is kértem, az eladó magánszemély volt néhány korábbi eladással.


És a gép egy Athlon 1,2 Ghz(Thunderbird magos), 384 mega ram, Geforce 4 MX440, 20+6 gigás vinyó, stb. volt, 0-ról indította, de az 5 ezres villámáron ütöttem le. Ez nem volt durván irreális, bár ennyiért főleg Pentium 3 korú Celeronok voltak, Pentium 4-esek meg 10 ezertől(ez az Athlon kb. egy 2 Ghz-es P4 teljesítményét nyújtja). Amúgy nem magamnak vettem, és nem is én fizettem, ajándékba vették, én csak leütöttem Vaterán és közvetítettem.

2011. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"És 2 hónap múlva tönkre megy, és úgy jársz mind ahogy Margitocska írta az előző hozzászólásbába.

Margitocskával kell egyetértenem, inkább olyantól vegyél használt gépet, akibe megbízol, még ha kicsivel többe is kerül."


Ha megbízható helyen vesz 30 ezerért egy gépet, akkor is ugyanúgy járhat, hiszen régi gépek amúgy is elromolhatnak, nem kell ehhez átverés, és a megbízható eladó sem fog rá több év garanciát adni. Mennyi garancia is van a linkelt gépeken?


Ha 10 ezerért vesz hasonló erősségüt hardveraprón vagy vaterán, ha elromlik, 10 ezerért vesz másikat, ha ez a 30 ezres romlik el, 30 ezer bukó.

2011. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja, és pl. itt:

[link]

A 3., a Cyber Office AMD átkonfigurálás nélkül kevesebb, mint 40 ezerbe kerül, ugyanezen alkatrészekkel olcsóbb webshopban ennél olcsóbban is kijöhet. És óriási a különbség ezen használt géphez képest, mindenre legalább 1 év garancia(ez új alkatrészeknél a minimum), 8-szor akkora vinyó, 2-szer annyi és 6-szor gyorsabb ram, stb. A proci teljesítménye is összehasonlíthatatlanul nagyobb(nem csak az órajelet kell nézni), és jó esetben kétmagosítható. 30 ezerért egy régi szart venni nem érdemes, ami bármikor meghibásodhat akár.

2011. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki segítségét, megvettük és nagyon jól működik.Remélem még sokáig!
2011. máj. 8. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!