Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a számítógépen lehet...

Ezen a számítógépen lehet játszania a S. W. I. N. E. magyar stratégiai játékkal? ABIT BH7 - ATX - Socket 478 - i845PE

Figyelt kérdés

A honlapon látható első számítógépet meg szeretnénk venni 30 ezer forintér a papának

internetezni, Tv nézni, és a kisöcsém játszana a S.W.I.N.E. magyar stratégiai

játékkal ha futna a számítógépen. Ezért kérném a segítséget, és megvennénk,

ha lehet játszani a S.W.I.N.E. magyar stratégiai játékkal.

[link]


2011. máj. 3. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a videókártya miatt nagyon aggódom, nvidia 2-es széria??? de ahogy nézem a rendszer követelményeket, elvileg menne, gyakorlatilag azonban nem vagyok biztos. De elvileg megy.
2011. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ja, ezen biztosan menne mert a S. W. I. N. E. gépigénye

CPU: PII 500

RAM: 96 MB

VGA: 32 MB

30 ér vehetnél erősebb gépet!

2011. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elhiszem de ez itt egy megbízható hely, és azt a tanácsot kaptam, hogy ha nem tudok új számítógépet venni,

akkor olyan helyről vegyek használt számítógépet, ahol tudom, hogy nem csapnak be.

2011. máj. 3. 18:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk a HardverAprón, ott is vannak használtak, és erősebbet kapsz 30 ezerért.
2011. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A barátnőm a Gabi vett egy használt számítógépet a HardverAprón, állítólag jó árba volt és erős,

sőt még 1 hét garanciát is vállalt a számítógépre. Két hetet bírta azután meg elromlott,

a tulaj azt mondta, hogy 1 hét garanciát vállalt rá, hogy tönkre tették a számítógépet az nem az ő problémája.

Végül kiderült, hogy a táp, ami nem tudom, hogy micsoda, hibásodott meg.

Vettek egy új tápot. Ezután kiderült, hogy a kép megjelenítő is elromlott.

Végül kiderült, hogy nem is volt olyan jó vétel az erős számítógép. Gabi édesapja azt tanácsolta,

ha nem tudok új számítógépet venni, akkor olyan helyről vegyek használt számítógépet,

ahol tudom, hogy nem csapnak be, még ha picivel többe is kerül.

2011. máj. 3. 18:21
 6/14 laci9 ***** válasza:

Szia.

A számítógépen amit kinéztetek, biztosítlak, hogy szépen fut a S. W. I. N. E. Magyar stratégiai játék. ÉS egyetértek veled, ha megbízható az eladó, akkor nyugodtan vedd meg a számítógépet.

2011. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én Vaterán 5 ezerért vettem ehhez hasonló erősségű gépet, különbség, hogy kicsit gyengébb a procija, de erősebb a videokártyája(monitor nélkül, de ezek a régi crt-k nem érnek többet egy ezresnél, és már homályosak). És olyan helyben nem bíznék, ahol ilyen szinten lehúznak, ez a gép bizományiból sem ér 15 ezernél többet.


Vaterán meg egy csomóan árulnak 15-20 ezer körül ennél erősebb márkás gépeket, 1 hónap garanciával.

2011. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vaterán 5ezerér teljes konfigurációt.És be tudtad indítani? Számlát biztos nem adtak, az is lehet, hogy lenyulták valakitől.
2011. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha rám írsz, nekem van egy ennél erősebb eladó gépem 15 ezerért, monitor nélkül, de annak használtan kb. 1 ezres az értéke, de itt újonnan is kapsz 11600-ért(a használt monitorok 90%-a homályos, mert a képcső elhasználódik):

[link]


A gép:

P4 2,8 Ghz

512 mega ram

80 gigás vinyó

Geforce MX440


És igen stabil gép. 1 hónap garanciát tudok rá vállalni. Ha érdekel írj rám!

2011. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vaterán meg egy csomóan árulnak 15-20 ezer körül ennél erősebb márkás gépeket, 1 hónap garanciával.

És 2 hónap múlva tönkre megy, és úgy jársz mind ahogy Margitocska írta az előző hozzászólásbába.

Margitocskával kell egyetértenem, inkább olyantól vegyél használt gépet, akibe megbízol, még ha kicsivel többe is kerül.

2011. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!