Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vagy tablet?

Laptop vagy tablet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ki találta ki, hogy otthonra laptop?

A laptopot azért találták ki, hogy magaddal tudd vinni. Egy netbook (=kicsi laptop) talán még kisebb is, mint egy tablet.

2011. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ma 16:21:

A 15 col fölötti laptopok pedig éppen arra kiválóak, hogy egy asztali gép tudását tudják(nem játék szempontból, hanem munka szempontból), ugyanakkor magammal vihetem. Én ugyanazt a laptopot használom otthon, egyetemen, munkahelyen, illetve még akárhol, ahová megyek, de nem mobil eszköz olyan értelemben, hogy túl nagy, hogy az utcán, buszon, vonaton használjam. Emellett viszont felesleges az asztali gép.

2011. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tabletet még nem érdemes venni, mert még nem fejlődtek ki igazán. A jövőben már normálisabb op rendszerek kifogják tudni szolgálni a többi igényt is, (Letöltések, dokumentum írás, stb.) de egyenlőre még hardver szinten is fejlődnie kell. Ha ez meg van akkor fog lejárni a laptopok kora, de egyenlőre ha a hordozhatóság a lényeg akkor laptop. Most tabletet venni csak azért éri meg, mert praktikusabbak, könnyebben kezelhetőbbek, és dizájnosabbak. De igazából ha nem a hordozhatóság a lényeg, akkor még egy évtizedig megéri asztali pc-t venni., de utána már a nagy teljesítményű laptopok olyan elérhető árban lesznek, hogy az fogja jobban megérni venni. Szívem szerint én laptopot vennék, mert minden igényt kielégít (A pénzesebbeknek a játék iránti igényt is), hordozható, szebb, praktikusabb és tudok vele kényelmesen az ágyban gépezni. :D
2012. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Plusz ha mindenképpen tablet kell, akkor kel mellé egy laptop vagy egy desktop, mert tablet csak másodlagos gépnek jó. (egyenlőre)
2012. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Laptop,és azon belül is netbook!Kicsi,könnyű,van billentyűzete,rendes operációs rendszer,és olcsóbb is sokkal!
2013. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
vagy olcsó megoldás: Egy olcsó tablet(15 ezres) egy tok hozzá(4000) egy usb hub(1000-1500)egy usb s egér, otg kábel, és 20-25 körül van egy "majdnem teljesértékű" netezős filmezős laptopod
2014. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!