Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a laptopról?

Mit gondoltok erről a laptopról?

Figyelt kérdés

[link]

játékra mennyire alkalmas? 4gb ram, és 512-es videokártya :D

nem tudom, abban nem vagyok biztos h kétmagos-e a processzor.

a válaszokat előre is köszönöm


2011. máj. 1. 18:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

dehát hha a gépigény megvan akkor futnak rajta nem?

nem nagyon értek hozzá azért kérdezem

2011. máj. 1. 21:07
 12/14 bp1985 ***** válasza:

Attól, mert megvan a gépigény, nem garantált, hogy futni is fog. Lásd gta iv. A min konfigon szaggat, élvezhetetlen. Az ajánlotton épp elmegy.


Szervizbe dolgozom, azért mertem leírni, hogy az acer nem sz.r, főleg, h 2010-es év laptopgyártója volt. Azért, mert nálatok 2-vel baj van, ez van, de a legrosszabbtól elég messze van. As asus az sokkal szervizigényesebb, mint egy acer. Lényegesen több asus jön vissza, mint acer. Az acernak volt 1 rossz szériája, ami alaplaphibás volt, de ennyi. Nekem 3 éves a céges acerem (7630), semmi baja, naponta megy több órát. Asszonynak acer netbookja, illetve az én 5630-as notebookom nála van, hibátlan mindkettő.

2011. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 laci9 ***** válasza:

Ha crysis, vagy SW force unleashed 2 kaliberű játékokkal szeretnél játszani akkor erősebb laptopra lesz szükséged.

Ezek közül választhatsz:

[link]

[link]

2011. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

[link]

közben ezt találtam. mit szóltok hozzá? :)

1 Gb Nvidia videokártya

3 Gb RAM

nem tudom megállapítani h jó e a processzor

2011. máj. 3. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!