Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy van ez ilyen esetben...

Hogy van ez ilyen esetben /gépvásárlás/?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy laptopot, ami 140 ezer ft win7 nélkül. Win7 el kb 30 ezerrel drágább. Ezt úgy értik hogy csak rátelepítik, vagy konkrétan mellékelik is dvdn? Mert ugye nagyon nem mindegy.
2011. ápr. 12. 06:02
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Laptop esetében gyárilag előtelepített Windowst kapsz OEM matricával, már csak pár dolgot kell beállítanod első indításkor pl.: felhasználónév.


Windows telepítőlemezt sem kapsz hozzá, csak max egy helyreállító (Recovery) lemezt.

2011. ápr. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
30 ezerért leszedem neked a etről, és kiírom én is. Nem kapsz hozzá semmitse. Csak a matricát, ahogy az első írja. Ezek nem is dvd-ről vannak telepítve, hanem tömegesen, vinyórol. A gyárba ráhúznak egyszerre 500 gépre egy win 7-et. Persze más a szériaszáma.
2011. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem adtak hozzá lemezt a dell-nél, bár az 3 éve volt.
2011. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!