Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop hűtő a legjobb...

Melyik laptop hűtő a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Az ár most nem lényeg. (Angliában élek, azért a külföldi link)

Hallottam, hogy általában gyorsan tönkremennek a ventillátorok a laptop hűtőkben, ezért arra gondoltam, mi lenne, ha nem lenne benne ventillátor. Van tapasztalata valakinke olyan laptop hűtőkről, amikben nincs ventillátor.

Már kipróbáltam, hogy aláraktam egy karton dobozt a laptopomnak, de egy, nem igazán volt kényelmes, kettő, nem használt nagyon.

Főleg ágyon használom a laptopomat. És ezek kifezezetten erre vannak kiképezve, úgy értem arra, hogy mi van, ha nem az asztalnál használod a géped, henem a földön, vagy ülve a combodra rakva, vagy az ágyra.

Véleményeteket szeretném olvasni.

Köszönöm.


2011. ápr. 5. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:

úgy hülyeség ahogy van. lényegében ugyanaz az általad használt kartonlap, csak felcifrázva és drágán.

én egy régi térképkönyvet használok ágyon, kemény fedéllel, így pontosan úgy viselkedik mintha asztalon lenne. lényeg h az alja levegőhöz jusson.

2011. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
karton papír jó és ocsó
2011. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Birom, mikor nem olvassák el a kérdésemet: Kartont próbáltam, nem jó. Egyébként a kérdés az volt, hogy a 3 közül szerinted melyik a jobb, de ha nem tudsz felelni a kérdésemre, akkor mért válaszolsz?
2011. ápr. 5. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:

A feleslegességére utaltam

egyépként egyik sem jó


Ime az amit én biztos hogy ajánlanák

[link]

2011. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megvettem a Belkin cushtopot. 3000 volt. Tetszik, ágyon nagyon jó. A legtöbb ventillátoros hűtővel az a baj, hogy ágyon nem igazán jó használni, márpedig én ágyon használom a laptopom, asztalon nem igazán. Érezhetően hűvösebb a laptop. Este nagyon rossz volt már, mikor befeküdtem az ágyba és úgy laptopoztam, nem tudtam már hogy tartani a laptopot, hogy ki nem gyulladjon:D Betakarózva a combomra raktam, és majd meg gyulladtam én is. Ez viszont ebben is segít, nem csak engem véd meg a forróságtól, de a gépemet is. Külön jó, hogy ha én nem használom, hanemm egymás mellett fekszünk és filmezünk a párommal, akkor egérpadnak is tudja használni. Számítógépről nézünk filmeket és a bluetooth-os egérnek kiváló ez a cushtop. A töltőmet meg a résbe beteszem félig, és így az is jobban szellőzik. Ami még jó benne, hogy kábé 8-10 cm vastag, így magasabban vana laptop, de nem túl magason. Plusz funkciót reggel fedeztem fel vele: Ágyban reggeliztem és rátettem a cushtopra a tálcát:D

12"-es laptopom van, ezt 15-17"-hez ajánlják, de maximálisan jó a 12"-eshez is:D Anyaga miatt nem tud könnyen lecsúszni erről az "állványról" a laptop.

És már rajzoltam is rajta az ágyon ülve. Szóval bármilyen kisasztal funkciót be tud tölteni:D

2011. ápr. 8. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
:)
2011. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hihi szolj ha elromlk
2011. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!