Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha 1 am2+-os procinak elhajlot...

R3TR0 kérdése:

Ha 1 am2+-os procinak elhajlott 4-5 lábazata de visszahajltottam az befolyásolja a müködést?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. ha bekapcsol és elindul akkor menni fog faszán, de a legközelebbi ilyen akciódnál nem biztos hogy vissza fog hajlani.. ilyenkor még a garanciába se veszik vissza..
2011. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos az a gond, hogy ez nem az én akcióm volt, hanem a szervizeseké ...
2011. ápr. 3. 15:48
 3/10 Panda Péter ***** válasza:
akkor meg vissza kell menni és követelni cserét.
2011. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megtörtént, délelőtt folyamán, de az volt a válaszuk, hogy ők nem kötelesek rá aztán kihivták a rendőröket, hazahoztam, és kiegyengettem, de sajnos a lap is ott van náluk szervizbe és még kipróbálni sem tudom !
2011. ápr. 3. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:
ez beteg
2011. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért lennék beteg?
2011. ápr. 3. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem te vagy beteg, hanem a történet amit írtál. Mire fel hívták ki a rendőröket? Okot adtál tán rá?:)
2011. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen , ordibáltam stb
2011. ápr. 3. 17:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem kell ordibálni, finoman meg kell említeni a fogyasztóvédelmi felügyelet szókombinációt ill. azonnal kérni a vásárlók könyvét és leírni a sztorit érthetően, hogy kárt tettek az általad bevitt eszközben, nem voltak hajlandók kicserélni ill. megtéríteni a kárt stb-stb., na miután a bejegyzés megvolt és még mindig nem hajlandók együttműködni akkor mondani, hogy most tényleg mész és szólsz a felügyeletnek, a bejegyzésed ott lesz a könyvben, nyert ügyed van. Bár szerintem mire a tollat megfognád, hogy írj vele, már mondanák, hogy bocs tesó, annyira bocs, megoldjuk okosba stb.
2011. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja a sztorit meg írd meg a Tékozló Homárnak: [link] Jó reklám a szerviznek :)
2011. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!