Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy GeForce4 Ti 4200...

Van egy GeForce4 Ti 4200 (64Mb) Videokártyám. Vélemények róla? Néhány kérdés még lejjebb.

Figyelt kérdés

1. Milyen programmal tudnál az órajeleket megnézni, az eredetit és az aktuálisat(Az everest-en kívül...). Nem húztam rajta semennyit, úgy kaptam és nem tudom, hogy csináltak-e rajta valamit.

2. Van hozzá valamilyen órajel változtató program? (Van hozzá CD, és a menüben van valami OverClock Tools lehetőség, abban egy .reg fájl van. Innentől nem tudom mit lehet csinálni)


2011. márc. 24. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A vélem az, hogy ez egy borzasztóan elavult kártya. Hűzni meg nem érdemes rajta, nem érnél vele semmit.
2011. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon öreg kártya. Vagyis, attól függ hogy mire használod.

Ha csak szöveget szerkesztesz, böngészel, meg filmet nézel a géppel, akkor még sok is.

2011. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. Ezeket szoktam csinálni, meg még néhány játék van fönn rajta, de azok majd, hogy nem tökéletesek akadás mentesen futna. Egy új gépre gyűjtök most, úgyhogy sokáig nem szórakozok vele...
2011. márc. 24. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:

a vga-n nem tudott húzni az előző tulaj, hiszen ien műveleteket az alaplapon keresztül tucc megoldani...

szal ha te nem piszkáltál bele akkor az nincs húzva...

bios-ban tudod egyébként megoldani...

de én nem ajánlom mert ha húzod onnantól nagyobb hűtést kéne rá venned és most pedig inkább az új gépre kell a pénz...:)

2011. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nemigen láttam alaplapról húzott videókártyát. Ezt programokkal szokták... És nem feltétlenül kell rá jobb hűtés. És mivel a "tudsz"-ot "tucc"-nak írtad, így gondolom, hogy még van még mit tanulnod e téren.
2011. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

b@sszus elnéztem azt hittem hogy az első kérdés procira vonatkozik...

de ha ienekbe beleköCC akkor biztos van még mit tanulnod a "kinti" életről...

tépd ki a fejed a monitorból te lárva, és ne fikázz egyből ha elnéz az ember valamit, csak segíteni akartam....

2011. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!