Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki lehet cserélni a netbookok...

Ki lehet cserélni a netbookok processzorát?

Figyelt kérdés
Konkrétan Atom n450-es processzor helyett beszerelhető e n550-es? Ha jól tudom mindkét proci ugyanazt a foglalatot használja.
2011. márc. 23. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki, de akkor miért nem olyat vettél? Így k.rva nagy ráfizetés. Úgy meg pár ezer ft lett volna...
2011. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg ez a kérdés még nem kerül semmibe ;-)

Régebben vettem ezt a gépet és nagyon meg vagyok vele elégedve, gondoltam ha viszonylag könnyen/olcsón meg lehetne oldani a cserét akkor azt választanám. Nézegettem a neten, de külön nem is találni ilyen procit (vagy csak én nem találtam).

Ötlet vagy tapasztalat a csere kivitelezésére esetleg van valakinek?

2011. márc. 23. 13:17
 3/5 Panda Péter ***** válasza:
közel sem biztos, hogy lehet cserélni, a desktop atom procik pl rá vannak forrasztva az alaplapra, és szerintem ez alapján lehetséges a netbookos procik is. amúgy meg kb tök mindegy, sokkal erősebb úgy sem lesz.
2011. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet ha van egy masinád a BGA forrasztáshoz és valahonnan izzadsz egy megfelelő cput


Amúgy intel atom tudtommal egysem használ foglalatot hanem egyszerre az alaplapra vannak forrasztva de ha még megfelelő eszközökkel ki is cserélnéd sem biztos hogy az alaplap működésre tudná bírni mert biztos hogy nincs bent a biosba és nem is készült hozzá alkalmas verzió

2011. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ezennel leteszek nagyratörő(?) tervemről a procicserével kapcsolatban.
2011. márc. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!