Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vásárláshoz kérdés....

Laptop vásárláshoz kérdés. Segítesz választani?

Figyelt kérdés

laptopot szeretnék vásárolni a közeljövőben és a legfontosabb szempontok amikre szükségem van:

-2magos processzor

-min. 256-os videókártya

-2gb ram

-160gb vinyó


Ehhez hasonló asztali gépem van és most váltani szeretnék laptopra.

Legfőképp játékra, zenehallgatásra és internetezésre használnám, ezért jó lenne ha nem szaggatna pl az AC2


TOvábbá..

Milyen processzort ajánlotok jobban? Amd vagy Intel? Jelenleg Intel procim van, de van egy kedvelt játékom ami emiatt szaggat. Úgyhogy ezért vacillálok.


Szerintetek melyik lenne a legmegfelelőbb a számomra?


[link]

--------------

[link]

--------------


Használtan vennék és kb 80e Ft árban gondolkodom.


Vagy ha tudtok ajánlani másikat, akkor azt is szívesen veszem!

köszönöm


2011. márc. 6. 09:52
 1/3 anonim válasza:

A használt laptopok árát nem tudom, de, ha játszani akarsz rajta akkor bizony mélyen a zsebedbe kell nyúlnod.


Nem tudom mi az a AC2, de ezen kettőn nem igazán fogsz tudni játszani. Egy VGA-nál nem az a lényeg, hogy mennyi memóriája van, hanem egyéb más dolgok.


Processzor téren szerintem mindegy. Egy játék nem azért fog szaggatni mert intel vagy amd, hanem mert kevés a számítási teljesítmény. Egy ugyanolyan kategóriájú amd-vel is szaggatna.


Márkában Dell-t ajánlanék, mégpedig ha tényleg játszani akarsz akkor egy inspirion 15-öt, csak az 180 ezer forint.

2011. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

AC2 - Assassins Creed 2

Amiket írtál, jobban meggondolom hogy mit szeretnék, mert ennyi pénzem nincsen.


Te a kettő laptop közül melyiket választanád? Mondjuk wow-net-zene-torrent így egyben ne akadozzon.

2011. márc. 6. 20:26
 3/3 anonim válasza:
Hát, ha mindenképpen ezek közül kell választani akkor az msi. Bár szerintem 160 ezer nagyon sok érte, annyi pénzből sokkal jobbat lehet venni.
2011. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!