Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dual channelbe kezelné így a...

Dual channelbe kezelné így a Ramot?

Figyelt kérdés
Van most nekem egy samsung pc3200 512Mb-os 400Mhz-es ddr1-es ramom, és ha veszek mellé, pl felírom hardverapróra, hogy egy "samsung pc 3200 512Mb-os 400Mhz-es ddr1-es" ram kell és mondjuk van is, de nem ugyanúgy néz ki, akkor is dual channelbe kezeli, mit kell pontosan még figyelni egy ramnál, hogy teljesen egyformák legenek?
2011. márc. 5. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Van még ilyen "sorozatszáma" is pl: Nanya M2Y2G64TU8HD5B-AC

de sztem nehéz lesz ugyanolyat találni. De ha minden más stimmel akkor kis szerencsével menni fog.

2011. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha sikerülne pontosan ugyanolyan ramot szereznem, akkor nekem kell valamit csinálni, úgyértem, kell valamit állítani a biosban, vagy majd magától felismeri?
2011. márc. 6. 01:07
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanolyan szinű aljzatba rakod őket, és akkor mennie kell. fel kell, hogy ismerje automatice.
2011. márc. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!