Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezelné Ön? XD (azért...

Hogyan kezelné Ön? XD (azért így írtam, mert máshogy nem engedte. )

Figyelt kérdés

Elég rosszul esett,amit most leírok.. :S

Kicsiként duci voltam,olyan 4-5 éves koromtól,hajam is le lett vágva,és inkább fiúsabb voltam. :S (Nincs lánytesóm..)

Szal,csúnyácska voltam.. Ma már sztem vmennyire megszépültem. Olyan,13 éves korom körül kezdtek el dicsérni.. Mondjuk,mostanában (16 vok) többször dicsértek,mert többet járkáltam el bulizni,meg barátkozós vagyok,szal sokat beszélek,lehet ez is "dob" rajtam. :))

Volt egy fiú,csókolozni akart velem,meg ilyenek .. vele nem csókoloztam,hanem a haverjával.És,most a haverja azt mondta nemrég,hogy a haverja ilyeneket mondott neki: hogy smárolhattál vele?nem akadtak össze a fogaitok? Én vissza nem írok ennek facebook chat-en. (rólam mondta ezeket..)

És nem tom,most ugye szebbnek gondolom magam,meg téll nem várom el,hogy vki kinyalja a seggem olyannal,hogy jó nézel ki stb.,csak hogy ilyet mond a hátam mögött rosszul esik.:S Én is tudom,hogy nem tökéletes a fogsorom (bár annyira rossz se sztem..),és így kicikizni?:|| Pedig,én nem is sértegetettem őt..és annyira elszállt a kedvem mindentől.. :S (Amm nem hiszem,hogy annyira sértette az egóját,hogy nem csókolóztam vele..)

Mondjuk,az esett a legrosszabbul,hogy azt mondta,hogy "ilyennek én nem írok vissza." :S

Ti mivel szoktátok felvidítani ilyenkor magatokat?


2011. febr. 20. 17:30
 1/9 anonim válasza:
Féltékeny...
2011. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dede, hidd csak el, hogy megsértetted az egóját és ezért mond ilyeneket! ne is törődj vele, csak durcás! persze, szarul esik, ha ilyesmiket mondanak rólad, de pár nap múlva elfelejted az egészet!
2011. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont, féltékeny!
2011. febr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom. :/ Dec.28-án volt asszem,amikor nem vele csókolóztam..miért pont most kezdte el? Hisz ez régebben volt azért..

Arra is gondoltam,hogy a haverja kavart be..de nem vágom miért. :/

2011. febr. 20. 17:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat. :)
2011. febr. 20. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:

IDIÓTÁKKAL NE FOGLALKOZZ.

EGYÉL EGY KIS CSOKIT, FÉSZKELD BE MAGAD EGY KÉNYELMES FOTELBA, OLVASS EGY JÓ KÖNYVET, VAGY NÉZD A KEDVENC SOROZATODAT.


EGYÉBKÉNT KICSINEK ÉN SEM VOLTAM SZÉP, RÖVIDHAJÚ ÉS SZEMÜVEGES KISLÁNY VOLTAM.

MOST 27 VAGYOK, ÉS ÁLLATI JÓL NÉZEK KI.



FEL A FEJJEL.

2011. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hehe.. :D Köszönöm..Csak,az a baj,hogy néha nem is foglalkozok ilyen szidásokkal,de ha rossz napom van,akkor az ilyet is nagyon zokon veszem. ://
2011. febr. 20. 17:50
 8/9 anonim ***** válasza:

...SŐT, 2 ÉVES KOROMBAN EGY GYEREK ELLÖKÖTT ÉS ELÖL KIESETT AZ EGYIK FOGAM.

7 ÉVESEN, AMIKOR KIHULLANAK A TEJFOGAK, A MELLETTELEVŐ IS KIESETT, VALAHOGY ÍGY NÉZTEM KI: [link]

2011. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azon a képen úgy szakadok xDDD
2011. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!