Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop a jobb?

Melyik laptop a jobb?

Figyelt kérdés

[link]


vagy esetleg


[link]


vagy esetleg ajanlhatnatok hasonlo arban levoket, amik mar eleg jo tudassal birnak.. Ugy maximum 180-ig.

Koszonom elore is!


2011. febr. 9. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A sony sokkal jobb.
2011. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hűha! Háát a DELL kicsit többet tud! Viszont szerintem a Samsung se marad le! Még ajánlom figyelmedbe a HP-t és az acer-t! Nekem acerem van lassan 2 éve használom és /lekopogom :)/ De egyszer se kellett visszavinnem :)
2011. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Acerem volt, és az számomra katasztrófa volt.. Azt nem szeretnék soha többet..
2011. febr. 9. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van HP laptopom, mindent kibírt eddig tengerparton a só nem ártott neki semmit, egyszer egy autóbaleset miatt a laptopon néhány pixelhiba keletkezett, és ennyi, sose melegedett fel nyaraláson, és csendes volt, bár nekem mindig is jobban bejött az acer, bár mondtad, hogy katasztrófa, úgyhogy mind1...
2011. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A Dell-ben jobb a proci. De a Sonyban pedig jó a videókártya és több ram van benne.

De én a helyedben Lenovo IdeaPad-et vennék az csak IBM és jó minőség. Az Acer valóban katasztrófa.

2011. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A processzor kb egyforma ez alapján úgy tűnik [link]

...de a Sony-k elég drágák, még a DELL gépeknél is jobban megkéri az árát. Ha ez nem számít a Sony-t vedd meg. a Vostro-k amúgy nem túl erős anyagból vannak, szerintem, inkább csak otthonra valók, de belül igen jók még ettől.

2011. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lenovobol s-10es minilaptopom volt, azt szerettem.. De alig birt fel evet... Processzort 3x javitottak.. Az ideapadokat neztem, foleg ugye tervezesi munkakhoz, abbola dragabbakat.. Azt hiszem t-61 pl.. De megnezem, hatha azok kozt van.koszonom
2011. febr. 9. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!