Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem olvas be egy CD/DVD-...

Miért nem olvas be egy CD/DVD-t se a gép?

Figyelt kérdés
Windows7-em van és az optikai meghajtóm ha berakok egy lemezt pörget és semmi más de a sajátgépben sem jelenik meg. Az eszközkezelőben megnéztem és ezt irja:" A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39)".Kerestem drivereket de nem találtam rendeset.
2011. febr. 8. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
dvd olvasó másik gépben? Milyen márka? Ha LG vagy hasonló kategória akkor megdöglött finoman szólva, esetleg egy fejtisztítást bepróbálhatsz hátha
2011. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja de windows szinten nem látja.. akkor az se...
2011. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl régi esetleg az író. próbálj vista drivert keresni esetleg. Én néhány cuccot azzal tettem fel.
2011. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
teljesen új kiadás a márka samsung és a tipus:TSST corp CDDVDW SH-S223C ATA Device
2011. febr. 9. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

1.Rosszul lehet jamperelve ( vagy egyáltalán nics a jamper a helyén)

2. Kicsúszott, elkoszolódott az IDE kábel, az alaplapon, vagy rosszul érintkezik a lejátszóban.

3. Hibás, szakad az adatkábel

2011. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már többszöt kihúztam visszadugtam a helyére töröltem is a driver aztán máshova dugtam de semmi mert ugyanazt irja ki.
2011. febr. 12. 04:54
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem virus lesz mert mostmár a wi-fi kártyátát is hibásnak jelzi. ugyan működik de elháritást kér és szintém a driverével van a gond. ráadásul a DVD_ROM-omból már négy van az eszközöknél és mind ugyanaz holott csak egy van nekem gyakorlatilag. van telepitve virusirtó az avira mert az ingyenes de ha nemjó kérlek mondjatok másikat.
2011. febr. 12. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!