Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érezhető gyorsulás lehet...

Érezhető gyorsulás lehet elérni+2gb rammal?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes 2*1Gb 800Mhz ddr2 ramot venni(17€ ert) ? (ezzel megtelik az alaplap ram foglalatok szama)

erezheto kulombseg lenne vagy folosleges mar + azert is mert ddr2.


Amd x4 620 2,6GHZ

4GB Drr2 1066,de 800.n mennek.

gts250

x64 w7


2011. jan. 27. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem hogy ilyen jó géphez, mért ilyen szar ddr2 alaplap és memória van. Nem is lenne baj az 1066-al de azért 800 már nem sok... Szerintem win7 64bit alatt gyorsulna, stzereti a ramot. amúgy mért csak 800mhz-n megy a mostani ramod??
2011. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért mert szerintem kéne emelni egy kicsit a procin,hogy tudjam beloni a ramot 1066-ban. Probalgattam en amikor vettem a gepet(elotte meg nem csinaltam,de prohardver forumban kertem segitseget...ott probaltak segiteni,mit kene allitani rajta),de mikor beallitottam a 1066-t allandoan kekhalalozott a gep. Emeltem a feszt is (2,1 re talan,ami meg volt adva a modulokon) es utana az egyik tonkre is ment.

Visszakuldtem reklamaciora es tobb honapig nem tudtam hasznalni a gepem,mert valahogy nem erkezett a ramjaim vissza. (Netrol rendeltem es nagyon messzirol -igy olcsobb volt) Ezert csak emailen keresztul komunikaltam az uzlettel. Ilyen volt amit elkuldtem:

[link]


es ilyet kaptam vissza:

[link]


Ezt az uzlet kuldte,mivel meg nem jott nekikse vissza(2-3honap)amit elkuldtem. Parameterei ugyan azok,honapok utan orultem ennek is.

Szoval rafasztam egyszer es inkabb hagytam a fenébe,még azt is mondtak,hogy nem sokat tessznek a MHZ,foleg benchmarkban van látszata.

2011. jan. 27. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, főleg, ha játszol.

Nekem egy izmosabb játékkal a teljes memóriafogyasztás 3 giga körül szokott lenni.

2011. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen játszok,Photoshoppal is probalkozok mostanaban.

FSP novekedes is elerheto tobb memoriaval vagy csak a betoltesi ido csokken?

2011. jan. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!