Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy Xbox...

Szeretnék venni egy Xbox 360-t, de nem tudom milyet kéne?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok tisztában a paraméterekkel...Mi a különbség flash és chip között?Mi a helyzet a sokat hangoztatott hűtésproblémával?Mi a különbség az alaplapok között,milyen kell,honnan ismerem fel,hogy olyan kell?Egyáltalán milyen gépet érdemes vennem?Arcade,Elite,Slim?Van másmilyen is?A slimek tényleg nem hibásodnak meg?Érdemes 3/2LEDeset venni,majd javíttatni?Min változtat,hogy 2009 előtt vagy után?
2011. jan. 26. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, 2 lehetőséged van ha akarod csippelni akkor ELIT-et vegyél mert azt tudják ugy csippelni vagy flesselni, hogy ne legyen garanciavesztés.. ha meg nem akkor mehet a SLIM.

a SLIM azért nem jó mert azt csak "roncsolással" lehet szétszedni ami garivesztéssel jár.

2011. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia,jó hogy kérded,MINDENKÉPP chipelném vagy flashelném.
2011. jan. 26. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes Flash-elni, csak úgy mondom.Te nem fejlesztő vagy, szóval ezt nem érted...
2011. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Arcadet ne vegyél mert állítólag azzal van hűtésprobléma bár a havernak olyan van és nem volt még vele baj! És szinte tök mind 1 milyet veszel mert mindegyik viszi az XBOXos gameket ha érted mire gondolok! gyorsabb nem lesssz a játék max a menü! Ha slimet veszel vegyél hozzá KINECT-et:D de nem egy nagy szám ugyhogy nem tom szorakozni jó!
2011. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy az miért nem jó,hogy veszek egy 3LEDeset,majd megjavíttatom 5000 ft-ért?Mi vele a gond,kockázat,probléma?
2011. jan. 26. 22:09
 6/7 anonim válasza:
Azt nem tudom egyszer én is vettem majdnem egy olyat 10 ezerért!
2011. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kérdés még mindig fenn áll...fontos lenne a flash,úgyhogy felmerült,hogy PS3-al egyszerűbb lenne?Szóval a lehetőségek Elite,Arcade,vagy PS3,szeretném flashelni,de jó lenne,ha nem döglene be és rohadna a nyakamon.Melyiknél hogy működik?
2011. jún. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!