Szeretnék egy XBox 360-at venni. Milyet vegyek és mit vegyek hozzá?

Figyelt kérdés

Vennék egy XBox 360-at de nem tudom, hogy Slimet vagy Arcadat vagy amilyen van még. És nem tudom hogy megéri-e a Kinect. Meg milyen kiegészítőket érdemes még venni hozzá, és milyen jó játékok vannak?


Semmiképen nem flashelném, és nem is vagyok dúsgazdag


2011. febr. 12. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha számít a pénz egy újabb Arcade megteszi, ebay-en vehetsz hozzá HDD-t (20gigás ~15-20usd szállítással) és frissítgetheted a dashboard-ot mert azt memória kártyára nem lehet.

Vegyél még szintén ebay-en kontrollert mert egyedül játszani nemjó.

Játékokat használtan nézz, akár azt is külföldi aukciós oldalakról simán féláron megveheted őket.

2011. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

megnéztem az ebayen


kösz

2011. febr. 12. 15:55
 3/8 anonim válasza:
Kérdések alapján semmit nem tudsz, inkább nézz szét a neten. Miért nem flashaltatnéd semmiképp sem?
2011. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert az hallottam hogy akkor gyorsabban tönkremegy, meg szeretnék neten játszani
2011. febr. 12. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor a Slim-et ajánlom.Szebb, karcsúbb, kisebb, jobban szellőzik(tehát megritkult a meghibásodás), beépített WiFi adapter.
2011. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kinect semmiképp sem éri meg az árát.

Ha bejönnek az a fajta játékok, amik Kinect-re vannak, akkor már inkább egy Wii ajánlott.

2011. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Kinect számomra egyszer kétszer jó volt, de egy idő után már unalmas.


És mindenképpen Slim, az a legjobb

2011. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget mindenkinek
2011. febr. 12. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!