Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt az alaplapot érdemes...

Ezt az alaplapot érdemes bővíteni?

Figyelt kérdés

ASUS AV8 VT6307 (VT8237), ma már elég réginek számít.

A jelenlegi hardverek rajta, egy ATI radeon 9600, 512MB RAM, és 1.8GHz AMD egymagos proci.

Egy év múlva esedékes egy új gép, de ezt szeretném felújítani addig, mert enyhén szólva unalmas, hogy lassú. Nem egy hiper szuper gamer gépet akarok belőle teremteni, de egy olyat legalább ami a 3DMAX ot különösebb akadás nélkül kezeli.


Az a kérdésem, hogy ha ezt a DDR sebességű ramot növelem 2GB ra, és a videokártyát és procit a lehető legerősebbre amit az alaplap elbír, történik majd komolyabb válltozás, vagy ne várjak ilyesmit, mivel a sebessége nem válltozott(úgy értem, hogy pl a RAM hiába lett több, attól csak DDR maradt, nem DDR 2 vagy 3, mivel azokat nem lehet ebbe belerakni)


Vagy ha valaki személyes tapasztalatot ína arrol, hogy ezt az alaplapot hogy lehetne kibővíteni úgy, hogy elfogatható legyen addig amíg nem lessz, új. Az se lenne nagy baj, ha olyan elfogadható lenne, hogy ne kelljen új :D.

Oldalt linkelni, ahol leírják, hogy mi a max amit erre rápakolhatok, vagy fórumot is írhattok.

Tudom, ha valaki csinálni akar valamit, akkor nézzen utánna maga, meg ott a google, stb... ezeket a válaszokat én is beszoktam nyomni. De ebbe a témába, hogy gépet átalakítsam nem vagyok jártas, csak most először nyúlnék komolyabban bele, így elindulni is nehéz.

Vagy menjek be a gépemmel egy pc bolta, és ott kérdezzem meg ezeket, vagy oda így nem lehet beállítani(gépestöl mindenestöl)

kössz Hello!


2011. jan. 23. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt a gépet nem ajánlanám, hogy bővítsd, mert bármit veszel bele, amitől gyorsabb lehetne, azt azután dobhatod ki...


Esetleg ha régi a rendszered, telepítsd újra ( vagy tartsd karban)


Esetleg rakj fel linuxot... elvileg gyorsabban fut viszont nincsenek windowsos alkalmazások (játékok)...

2011. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igaza van előzőnek! ezt nem érdemes fejleszteni, olyan mintha a wartburgot akarnád egy ford focus szintjére tolni! örülj hogy egyáltalán működik. és azt a pénzt amit erre szánnál, inkább költsd egy újra!
2011. jan. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!