Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy hp p48-mx alaplapot miért...

Egy hp p48-mx alaplapot miért nem lehet bővíteni?

Figyelt kérdés
tehát van egy hp p48-mx alaplapom ami egy p4 1,6-os procival 192 mb rammal hibátlanul fut bár borzalmasan lassú...(így kaptam xp-vel) Szerettem volna bővíteni, akár sd rammal akár egy másik procival de sajnos nem tudom mert amint új hardvert rakok bele, felpörög a proci hűtő és elkezd szirénázni az integrált pc speaker több procit és ramot is kipróbáltam, reseteltem a bios, cleareltem a cmos-t és semmi. Köszi előre is !
2010. nov. 13. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad mit akartál bele rakni. De amúgy is felesleges arra már pénzt költened.
2010. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is akarok pénzt költeni rá, abból szeretnék építkezni ami itthon van. Amit próbáltam: 2,4-es p4 proci, 2,8-as celeronD, 64,128,256 mb-os ramok....
2010. nov. 13. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Órajelre megegyeznek a memóriamodulok?
2010. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!