Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért olyan nagy szám a Sony...

Pityupocse kérdése:

Miért olyan nagy szám a Sony Vaio?

Figyelt kérdés

nem értem, mi ez a szinte dupla ár, a többi termék, hasonló teljesítményű laptopjaihoz képest. Van benne valami óriási felfedezés aminek köszönhetően 100%. hogy nem hibásodik meg, vagy lesz virusos?


Ha ennyit áldozna valaki hordozható gépre, miért ne vegyen inkább Apple-t?


2011. jan. 18. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem dupla ár.. Pl ami más márkából 150 az vaioból 200.

Az összeszerelési minősége pedig simán egy szinten van az apple-el, és a design sem utolsó.

Hosszú garancia, minőség. Akinek ez kell az vegye meg, jó gépek (igaz magasabb áron)

2011. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Apple-re viszont nincs, (vagy ha már időközben van, akkor is kezdetleges)vírus, nem fagy, sokkal stabilabb a windowsnál. Szóval még mindig nem értem, milyen esélyekkel indul a vaio?
2011. jan. 18. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csupa vírus a géped és folyton fagy az User error.. nem az XP korszakban vagyunk már. Az első Visták óta nemláttam BSOD képernyőt...

Apple Unix alapú, ha láttál már akármilyen linuxot inkább azzal érvelnél nem az OSX-el..

OSX nem hibázik? Na ne viccelj.. tele vannak a fórumok problémás emberkékkel, csak nincs annyira szem előtt mint a win...

2011. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Kijelző, stílus. Ennyi. Ugyanaz, mint az Apple, a nevet fizeted, nem a tudást. Ha fordítva lenne, akkor az Apple is, ill a vaio is fele ennyibe kerülne.
2011. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Win7 se vírusos, nem is fagyogat. Egyszerűen jó minőségű alkatrészeket válogatok a gépembe, nem a "legolcsóbb is jó lesz" elvet vallom. Vírusom se szokott lenni, pedig éjjal-nappal neten lóg. Battle.netes accountom van elég jó értékkel, ott is potenciális célpont vagyok, mégse nyúlták még le. Ja. És Sony>>Mac nálam.
2011. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pj0tr ***** válasza:
Én XP alatt sem lettem vírusos, miután már megtanultam kezelni a gépet. A net korszakban sem. Nem kell minden szar linkre rákattintani, mindent csak megbízható helyről stb stb... Ha valakinek szar a gépe akkor az magának köszönheti...
2011. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!