Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy CD-t hogyan lehet "feltörni"?

Egy CD-t hogyan lehet "feltörni"?

Figyelt kérdés
Van egy csomó cd-m, amin olyan dolgok vannak, amik már nem fontosak, és nem akarom őket őrizgetni (régi képek, ócska zenék). Letörölni nem tudom őket (mert a cd egyszer írható, írásvédett). Nem tudok velük csinálni semmit, csak max kidobhatom...?
2011. jan. 13. 14:16
 1/9 bp1985 ***** válasza:
Igen, ki tudod dobni. Amire te gondolsz, az az ujraírható cd.
2011. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Feltörni nem tudod őket, de eltörni igen, én legalábbis úgy szoktam kidobni amelyik felesleges, mert lehetnek rajta bizalmas adatok is
2011. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hmm kár....Sajnálom kidobni, már nem azért ami rajta van, hanem magát a cd-t sajnálom kidobni :(


Köszi a választ!

2011. jan. 13. 14:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen igen, gondoltam én is, hogy valamilyen módon megsemmisítem ha kidobásra kerül
2011. jan. 13. 14:22
 5/9 A kérdező kommentje:
De még annyit, hogy kiírja azt hogy ha rakok rá még valamilyen fájlokat, akkor felülírja a régieket. Én most tettem rá néhány képet, sikerült is felmásolnom rá, de a régiek mégsem törlődtek le. Most akkor hogy is van ez?
2011. jan. 13. 14:27
 6/9 anonim ***** válasza:

:) Ha elözöleg töbszörös irást választottál irásnál

akkor egészen addig lehet a cd re irni amig van rajta hely

de a régi irás megmarad


Ha sajnálod kidobni akkor ragd bele egy dobozba és zárd el !!


vagy ha sajnálod a lemezt kidobni akkor karcolj rá egy x et

2011. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legbiztosabb az, ha kettétöröd. Ha nem olyan bizalmas cucc, akkor csak süllyeszd el, később biztos jó lesz nézegetni, hogy "jé, ilyen voltam 10 éve"
2011. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy CD-t hogyan lehet "feltörni"?

Lol. Úgy bírom az ilyen nyelvbotlásokat. Fogsz egy kalapácsot meg egy hidegvágót és feltöröd :D.

Nekem nem egyértelmű a kérdés de szerintem a RW cd-re gondolhattál.

2011. ápr. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak ne lolozzál...


Most miért nyelvbotlás? Ha a kalapácsos módszerre gondoltam volna, akkor azt írtam volna hogy "eltörni" vagy "összetörni".


Feltörés nálam egyenlő azzal, hogy feltöröd valaminek a tartalmát. Pl szoktak kódokat FELTÖRNI, vagy email címeket stb.


Érdekes, más értette a kérdést...

2011. ápr. 7. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!