Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért adhatnám el reálisan...

Mennyiért adhatnám el reálisan hibás laptopomat?

Figyelt kérdés
Fujitsu siemens esprimo v5515, nem vizsgáltattam be, de valószinűleg töltésvezérlő hibás. Ugyanis nem tölt hálózatról és sajnos most már az akksi is lemerült teljesen, de a gép akksiról működne csak sajnos így bekapcsolni se tudom már.
2010. dec. 30. 14:16
 1/3 anonim válasza:
Az enyém Dell, és ebbe 25 ezer volt az aksi és a töltő cseréje, kérdezd meg szervízben, hogy a tiéd mennyiért cserélnék, és azt vond le az árából, plusz azt, hogy a gép használt.
2010. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és bocsi de akkor félreértjük egymást. A töltő és az akksi jó, mert kipróbáltuk másik géppel. Az alaplapon szállt el valószínűleg a töltésvezérlő. Most pedig már nem tudom bekapcsolni mert lemerült végképp az akksi, de egyébként működik.
2010. dec. 30. 15:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és ismerőseim szerint az alaplap csere nagyon sokba kerül, ezért adnám el inkább.
2010. dec. 30. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!