Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért adhatnám el reálisan...

Mennyiért adhatnám el reálisan hibás laptopomat?

Figyelt kérdés
Fujitsu siemens esprimo v5515 , nem vizsgáltattam be, de valószinűleg töltésvezérlő hibás. Ugyanis nem tölt hálózatról és sajnos most már az akksi is lemerült teljesen, de a gép működik csak sajnos így bekapcsolni se tudom már.
2010. dec. 30. 12:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha valakit esetleg érdekel megbeszélhetjük bár tudom ez az oldal nem erre van, előre is bocs :)
2010. dec. 30. 12:03
 2/4 anonim ***** válasza:

attól még akku nélkül, hálózatról működnie kell.


ha reális áron akarod eladni, akkor el kell vitetned szervizbe megjavíttatni, mert egyébként csak hulladék alkatrészként tudod értékesíteni, ami nem túl kedvező ár érte.


de ha már megjavíttatod, akkor már te is tudnád használni, szóval ne vinnyogj rajta, csináltasd meg.

2010. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már bocs de én nem vinnyogtam, ha bunkó vagy ne válaszolj inkább.
2010. dec. 30. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:
ok, legközelebb így adok hasznos tanácsot.
2010. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!