Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagyas jatek kozben, segitet...

Lefagyas jatek kozben, segitettek?

Figyelt kérdés
Szoval, van egy Asus K70IO laptopom. Regen mar csinalta ezt de aztan valamitol elmult neki a baja viszont mostansag megint elojott es roppantul idegesit. Jatekok kozben fagja magat es lefagy, ismetli az utolso hangot es csak ujrainditani lehet. Lefutattam egy Ram, Winchester es Proci tesztet, semmi baja nem volt egyiknek se. A leheto legfrisebb driverek vannak felteve a gepre, eredeti windows 7 fut rajta. Ugyanugy lefagy a regi es az uj jatekokkal. Probaltam, h kiveszem az akut hatha zarlatos de aku nelkul es akuval is lefagy. A lefagyasok igy randomra tortennek. Egyszeruen nem ertem, h mi lehet meg a problema ha a videokartyaval lenne akkor elszalna az egessz de nem szall el. Nemtudom mit kezdjek mar vele, ha valakinek van otlete hatalmas segitseget nyujthatna nekem, elore is koszonom minden probalkozonak.
2010. dec. 25. 09:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nos, a videokari 1gb os nem jatekra valo egyik laptop sem, de tudod a warcraft 3 tol nagyon nagyon nem kene lefaggyon, es a lefagyasok random szeruek egyszer 2 min jatek utan egyszer 2 nap jatek utan egyszer 2 het jatek utan, szoval nem azert fagy le mert tulmelekszik vagy nem birja a jatekot, hidd el informatikus vagyok. Csak kifogytam az otletekbol, varom tanacsaitokat, elore is koszi :)
2011. jan. 8. 16:59
 12/12 anonim ***** válasza:
VGA vagy RAM hiba. Vannak a képernyőm csíkok vagy hibák? Ha a kép befagy és az utolsó hang ismétlődik az RAM hiba.
2011. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!