Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagyas jatek kozben, segitet...

Lefagyas jatek kozben, segitettek?

Figyelt kérdés
Szoval, van egy Asus K70IO laptopom. Regen mar csinalta ezt de aztan valamitol elmult neki a baja viszont mostansag megint elojott es roppantul idegesit. Jatekok kozben fagja magat es lefagy, ismetli az utolso hangot es csak ujrainditani lehet. Lefutattam egy Ram, Winchester es Proci tesztet, semmi baja nem volt egyiknek se. A leheto legfrisebb driverek vannak felteve a gepre, eredeti windows 7 fut rajta. Ugyanugy lefagy a regi es az uj jatekokkal. Probaltam, h kiveszem az akut hatha zarlatos de aku nelkul es akuval is lefagy. A lefagyasok igy randomra tortennek. Egyszeruen nem ertem, h mi lehet meg a problema ha a videokartyaval lenne akkor elszalna az egessz de nem szall el. Nemtudom mit kezdjek mar vele, ha valakinek van otlete hatalmas segitseget nyujthatna nekem, elore is koszonom minden probalkozonak.
2010. dec. 25. 09:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah es a DirectX problamkeresot is lefutattam es az se lelt hibat se a hangnal se a videonal se a bemeneti ezkozoknel. NEM ERTEMMMM :((
2010. dec. 25. 09:08
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg Everest-el, hogy mennyire melegszik.
2010. dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jah ezt kihagytam, egyaltalan nem melegszik tul. Amugy a laptop ha tulmelegszik akkor ujraindul es nem lefagy.
2010. dec. 25. 14:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Videókártya lessz a baj. Hidd el.
2010. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Es mi lehet am a videokartyaval ?
2010. dec. 25. 23:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Videókártya memória hiba, egyetlen megoldás a VGA cseréje. Ez volt nekemis nemrég, szal tudom miről beszélek.:D
2010. dec. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hat ne mar :(( pont ez volt neked is ?
2010. dec. 26. 11:33
 8/12 A kérdező kommentje:
neked milyen gepnel jelentkezett ez ?
2010. dec. 26. 11:34
 9/12 anonim válasza:

figyelj nekem is laptopom van, hp méghozzá, azt hittem milyen csúcs, de sajnos játékra nem jó:S!

hiába van 2giga ddr3 RAM benne, mert az integrált videókártyám csak 512, és nekem is mindig lefagyott, ha sokat játszottam.

Ezek a laptopok nem játékra valók, ha játék laptopra vágyik az ember, megmondták, dobj ki 200.000 vagy vegyél használt hp pavilon db2-est, na az tutira nem fog lefagyni 1gigás videókártyával:D! Bolti ára 250kb... a vaterán ha nézegeted ott 120-40ért már van.

2011. jan. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már megint a memóriára mentek... Hiába van 1-4 gb memória a videó kártyában, ha az órajele nem megy 100 mhz fölé semmit se ér...
2011. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!