Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TDK vagy Verbatim DVD lemezt...

TDK vagy Verbatim DVD lemezt érdemes venni?

Figyelt kérdés
DVD lemezt szeretnék venni. A TDK és a Verbatim ára között lemezenként 10.-Ft különbség van. Megéri a Verbatim azt a plusz 10.-Ft-ot vagy jó a TDK is? (Képek, filmek tárolásra kéne).
2010. dec. 10. 16:51
 1/6 anonim válasza:
én a Digital Depo -ról szoktam Philips DVD-t rendelni teljesen megbízható és szerintem elég olcsó is...
2010. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek is olcsóak lennének, csak nem tudom melyikkel járok jobban...
2010. dec. 10. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:

TDK-t még véletlenül sem (ha hosszab idejű trolásra gondolsz!)

világbajnok: a Verbatim, még egyszer sem csalódtam benne, nem kellett eldobnom egyet sem, amit a TDK-ról nem tudok elmondani, mert az írás után, jó pár már a kukában landolt.

2010. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben. Még nem nagyon volt TDK-m, így arról eddig nem volt tapasztalatom, de a Verbatim dicséretét már sokszor hallottam. Így akkor "rááldozom" azt a plusz 10.-Ft/lemez árat, mert jó lenne, ha nem tűnnének el az adataim x idő múlva.


Köszi!

2010. dec. 10. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
JVC nagyon jó lemez. Most ezt áruljuk, az összes Verbatim kedvelő oda van érte. Különösen a cd-jük jó...
2010. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A TDK is nagyon jó.
2010. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!