Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet, hogy tönkremenne a...

Lehet, hogy tönkremenne a micro sd kártyától az mp4em?

Figyelt kérdés
Előzőleg is ilyen márkájú mp4em volt,(Lazer) egyszer ráraktam egy videót, és onnantól kezdve lefagyott, nem lehetett bekapcsolni, ha a géphez csatlakoztattam, akkor a gép is kikészült tőle. A mostanim már 4 Gigás, semmi bajom nincs vele, tök jól működik. Láttam, hogy lehet bele micro sd-t tenni. Lassan betelik, szóval jól jönne, de nem tudom, hogyha mondjuk vennék bele egy 4 gigás kártyát, az nem e terhelné túl, hogy most már 1200 számot kellene "fejben tartania" meg annyi között váltogatni. Van ennek valami értelme, vagy hülyeséget kérdezek?:D
2010. dec. 6. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egyszer szánnád rá a pénzt (ill. összegyűjtenéd), és a 3-4 gagyi helyett ami elromlik egy normálisat vennél, nem kellene ilyeneken agyalni.

A sok számtól a léptetés a menüben nagyon meglassulhat, a kínai vackok hajlamosak rá amúgy is.

2010. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is az előző mp4-ed azért készült ki, és a gép is azért készült ki tőle, mert valószínűleg vírust kapott.

Ha a mostanid bővíthető, akkor a hardvernek elvileg el kell bírnia 8 Gb-nyi zenét.

2010. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vírust kapott az mp4? ne viccelj! és melyik platformot fertőzte? mutass nekem egy mp4 vírust... lol
2010. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézned a papírjait vagy a gyártó oldalán, hogy ez a típus meddig támogatja a memórianövelést. Lehet, hogy csak 2 gb és ha veszel egy 4-es kártyát akkor abból úgyis csak 2 fog látni szal felesleges (:
2010. dec. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!