Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Metro-ba, Tesco-ba vagy...

Metro-ba, Tesco-ba vagy ilyesmi boltban lehet kapni olyan dvd tokot, amibe 4 DVD belefér?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmire gondolok: [link]


[link]


2010. nov. 13. 12:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
menny el, nézd meg ennyi
2010. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Gondoltam, h lesz olyen gyenge elméjű, aki ezt benyögi. Menj, és nézd a Hannah Montana-t kis gyökér.
2010. nov. 13. 15:01
 3/30 anonim ***** válasza:
Nem lehet,én is kerestem már a múlt héten,de nem találtam.:(
2010. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
b*zd meg :D tuti van a városban ahol laksz egy nyomorult tesco..arra nem veszed a fáradtságot h elmenny és megnézd.. inkább megkérdezed interneten :D szerintem ha a neten lehetne rendelni tejet meg kenyeret azt is megrendelnéd mint hogy inkább le menny boltba :D
2010. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ha te ennyire ráérsz, h a tesco-ba buszozgass szombat délbe, és este, akkor hajrá, de légyszives hagyál minket normális embereket élni, mej vissza a saját nyomorodba és ne irogass, mert nem vagyunk kíváncsiak rád. Második válaszoló köszi a választ:) (ui: ha lehetne kenyeret rendelni biztos rendelnék, bár pékség van a közelben, nem 1 óra buszozás után)
2010. nov. 13. 22:43
 6/30 anonim ***** válasza:
ja szóval nálad az a normális ember aki még egy ilyen nyomorult kérdést is interneten tesz fel, ahelyett hogy elbuszozna a tescoig.. nehogy bele halj :D tudod nekem van életem.. nem vagyok akkora kocka hogy még egy k*rva dvd tokért se tudok elmenni a boltba
2010. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Lehet, h nem vagy kocka, de h olyan paraszt vagy, mint annak a rendje az biztos. És egyébként azért pocsékoljam el a szombatomat, h buszozgassak a városban feleslegesen? Mivel már válaszolt az egyik hozzászóló,h nincse, ezért feleslegesen buszozgattam volna egész nap (tudod én nem pesti köcsög vagyok, h 2 percenként járjon a villamos). És elhihedet, h nekem is van életem, ezért is van az, h nem érek rá dvd tokért mászkálni napohosszat a városba. Kösz h írtál a kérdéshez, de legközelebb inkább takarodj vissza a.nyádba, mert nem kíváncsi senki rád (és elég kamu lehet, h vannak barátaid, mert egy ilyen nyomoréknak biztos, h nincsenek)
2010. nov. 15. 14:50
 8/30 anonim ***** válasza:

én sem vagyok pesti..


barátokra térve.. te biztosan jobban tudod mint én :)

2010. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
igen, de mostmár jobb lenne ha velük foglalkoznál és nem itt kockulnál -.-
2010. nov. 15. 22:32
 10/30 anonim ***** válasza:
jólvan fiam :D
2010. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!