Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jók a Tesco-s Technik...

Mennyire jók a Tesco-s Technika márkájú LCD monitorok?

Figyelt kérdés
Néztem az Tesco-ban a monitorokat. Nektek mi a véleményetek róluk? Jók?
2010. nov. 13. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
ne vegyél,pénzkidobás
2010. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is pénzkidobás. Inkább picit drágábbat, de mindenképpen elektronikai szaküzletben vegyél, ott jobban vigyáznak az árura.
2010. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább samsung vagypanasonic. na azok márkák :D
2010. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ennél a technikánál bármi jobb :D az made in china.. annyit is ér..


nemtudom mennyiért nézted de az ipon.hu- n van 28 ér benq 19 colos ledes lcd monitor.. én azt venném

2010. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
olyan hogy tescos technikájú monitor nincs... a tesco megrendel pl 30 monitort egy cégtől és így olcsóbban megkapják( x db után) az már más kérdés hogy vigyáznak e rá , de sztem az ott dolgozók nem fogják rugdosni. szal nyugodtan megveheted a tescoban a monitort mert lehet h ott olcsóbban megkapod mint pl szaküzletben. garancia úgyis jó pár évig él.
2010. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindegy már megrendeltem egy LG w2240t monitort az iPonról. Remélem jó lesz :D Köszi a válaszokat mindenkinek!
2010. nov. 15. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!